ועדת לוגיסטיקה

ועדת לוגיסטיקה היא הועדה שמניעה את המכינה.
היא דואגת שהכל יתנהל כמו שצריך, לפרטים הקטנים.
ועדת לוגיסטיקה אחראית על הרבה תחומים במכינה, מהמטבח ועד למחסן הציוד הקטן, וביניהם:

א. מטבח- אחראי לדאוג שהתורנים והמטבח מתנהלים בצורה הטובה ביותר, שלא חסר ציוד, שהארוחות יהיו מוכנות בזמן, שהמטבח יהיה נקי ויעמוד בתקן התברואתי הכי נוקשה שאפשר.

א. תפריט- תפקידו לבנות את התפריט יחד עם התורנים, לדאוג שבכל ארוחה יהיו את כל אבות המזון ושהארוחה תהיה מזינה ותתאים לכלל החניכים. על אחראי התפריט לדאוג לכמויות האוכל ולוודא שכל הכמויות מתאימות.

א. מחסן- אחראי המחסן אחראים על המחסן, הם דואגים לכל מה שהחניכים צריכים מהמחסן הקטן, בין אם זה טושים ובריסטולים לועדת תרבות ובין אם זה סמרטוטים למטבח. המחסן נעול לשאר החניכים ורק לאחראי המחסן יש את המפתח מה שמוסיף לאחריות שבתפקיד.

א. בינוי- תפקידו של אחראי הבינוי הוא לדאוג ולוודא את תקינות מבנה המכינה, במידה ויש ארונות שבורים בחדרים או רצפות שבורות בכיתות, מזגנים מקולקלים וכו׳. אם תקלה זו יכולה להפתר, עליו לתקן אותה או לחלופין לתאם טכנאי מתאים.

א. קופה קטנה- במכינה שלהו יש קופה קטנה שמטרתה להשלים את הפריטים הקטנים שחסרים לפעילות של וועדת תרבות או מזרן יוגה לוועדת ספורט. על האחראי לדאוג לכל הוצאה בתיאום עם הוועדה המתאימה
א. חדר מחשבים- תפקידו לדאוג שכל המחשבים פועלים, שיש בהם אינטרנט ושהמדפסת פועלת. בנוסף, הוא אחראי על העברת תכנים בהתאם ועל שימוש נכון ברשת.

א. לוגיסטיקת שטח- אחראי על כל ציוד השטח של המכינה. בנוסף עליו לתפעל את הסדרות שטח של המכינה ותכנון שבוע העבודה. בין היתר עליו לתאם מאבטחים וחובשים וכן גם לדאוג להסעים.